Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Comments
sl: Komentarji

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Display
sl: Prikaz

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Year
sl: Leto

en: Page
sl: Stran

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Month
sl: Mesec

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Browser
sl: Brskalnik

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
