Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Display
sr: Приказ

en: User
sr: Корисник

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Condition
sr: Услов

en: Completed
sr: Завршено

en: Sequence
sr: Секвенца
