Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Value
bg: Стойност

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Comments
bg: Коментари

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Display
bg: Дисплей

en: Notes
bg: Бележки

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Year
bg: Година

en: Page
bg: Страница

en: Url
bg: URL

en: Off
bg: Изключи

en: Month
bg: Месец

en: Id
bg: Номер

en: Day
bg: Ден

en: Optional
bg: По желание

en: Duration
bg: Период

en: Apply
bg: Търси

en: test
bg: тест

en: Dashboard
bg: Табло
