Ghost Inspector Integrator (1.0.0) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Private
ca: Privat

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Comments
ca: Comentaris

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Display
ca: Visualització

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Year
ca: Any

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Heading
ca: Capçalera

en: Date Created
ca: Data de creació

en: Month
ca: Mes

en: Day
ca: Dia

en: Optional
ca: Opcional

en: Duration
ca: Durada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Condition
ca: Condició

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Browser
ca: Navegador

en: Author Name
ca: Nom de l'autor

en: Video
ca: Vídeo

en: ACTIVE
ca: ACTIU

en: Completed
ca: Completat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Steps
ca: Passos

en: Sequence
ca: Seqüència

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: Master
ca: Mestre
