Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Comments
jv: Komèntar

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Display
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Year
jv: Tahun

en: Page
jv: Kācā

en: Heading
jv: Irahan

en: Month
jv: Wulan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Day
jv: Dina

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
