Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Comments
os: Комментари

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
