Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Year
ps: کال

en: Page
ps: پاڼه

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Optional
ps: اختياري

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Target
ps: موخه

en: - All -
ps: - ټول -
