Ghost Inspector Integrator (1.0.1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
