Gif Player Field (2.0.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Display
oc: Afichatge

en: Mode
oc: Mòde

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Maximum upload size
oc: Talha maximala dels mandadisses

en: File directory
oc: Dorsièr de fichièrs

en: Progress indicator
oc: Indicador de progression
