Gif Player Field (2.0.2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Label
hi: लेबल

en: True
hi: सही

en: False
hi: गलत

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Mode
hi: प्रकार

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Video
hi: वीडियो

en: Allowed file extensions
hi: अनुमत फ़ाइल एक्सटेंशन

en: Reference method
hi: संदर्भ विधि
