Gif Player Field (2.0.2) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: True
sv: Sant

en: False
sv: Falskt

en: Display
sv: Visa

en: Mode
sv: Läge

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: Maximum upload size
sv: Största uppladdningsstorlek

en: File directory
sv: Filkatalog

en: Click
sv: Klicka

en: Progress indicator
sv: Förloppsindikator

en: Reference method
sv: Metod för referens

en: File selection handler settings
sv: Inställningar för urvalshanterare åt fil
