Gif Player Field (2.0.3) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Field
ja: フィールド

en: Label
ja: ラベル

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Display
ja: 表示

en: Mode
ja: モード

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Video
ja: ビデオ

en: Allowed file extensions
ja: 許可されている拡張子

en: Maximum upload size
ja: 最大アップロードサイズ

en: File directory
ja: ファイルディレクトリー

en: Progress indicator
ja: 進捗状況の表示

en: Reference method
ja: 参照方法

en: Enable Description field
ja: 説明フィールドを有効にする

en: File selection handler settings
ja: ファイル選択ハンドラの設定
