Gif Player Field (2.0.4) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Display
he: תצוגה

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Reference
he: רפרנס

en: Video
he: וידאו

en: Installed
he: מותקן

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Maximum upload size
he: גודל קובץ מירבי

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Reference method
he: שיטת הפניה
