Gif Player Field (2.0.4) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Field
fa: میدان

en: Label
fa: برچسب

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Display
fa: نمایش

en: Mode
fa: سبک

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Reference
fa: ارجاع

en: Video
fa: ویدیو

en: Installed
fa: نصب شده

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: Maximum upload size
fa: حداکثر اندازه بارگذاری

en: File directory
fa: پوشه فایل

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Reference method
fa: روش ارجاع
