Gif Player Field (2.0.4) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Display
gl: Visualización

en: Mode
gl: Modo

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Reference
gl: Referencia

en: Installed
gl: Instalado

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Maximum upload size
gl: Tamaño máximo de subida

en: File directory
gl: Directorio de arquivos

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Reference method
gl: Método de referencia
