Gif Player Field (2.0.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Reference method
ur: ریفرنس کا طریقہ
