Gif Player Field (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Display
ca: Visualització

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Reference
ca: Referència

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Maximum upload size
ca: Mida màxima de les càrregues

en: File directory
ca: Directori de fitxers

en: Progress indicator
ca: Indicador de progrés

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: Progress indicator: @progress_indicator
ca: Indicador de progrés: @progress_indicator
