Gif Player Field (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Display
cs: Zobrazit

en: Mode
cs: Režim

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Maximum upload size
cs: Maximální velikost nahrávaného souboru

en: File directory
cs: Adresář souborů

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: Reference method
cs: Způsob reference
