Gif Player Field (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: Mode
da: Tilstand

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: Maximum upload size
da: Maksimal størrelse af overførsel

en: File directory
da: Filmappe

en: Progress indicator
da: Fremdriftsindikator

en: Reference method
da: Referencemetode

en: Progress indicator: @progress_indicator
da: Fremdriftsindikator: @progress_indicator

en: Enable Description field
da: Aktivér feltet Beskrivelse
