Gif Player Field (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Display
lv: Ekrāns

en: Mode
lv: Režīms

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Reference
lv: Atsauce

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Maximum upload size
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators
