Gif Player Field (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Display
eu: Bistaratu

en: Mode
eu: Modoa

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Maximum upload size
eu: Kargaren gehienezko tamaina

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa

en: Click
eu: Klik
