Gif Player Field (8.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Display
sl: Prikaz

en: Mode
sl: Način

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Maximum upload size
sl: Največja velikost naložene datoteke

en: File directory
sl: Mapa
