Gif Player Field (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Display
ast: Pantalla

en: Mode
ast: Mou

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
