Gif Player Field (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Label
jv: Judul

en: Display
jv: Tampilan

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: Maximum upload size
jv: Ukuran maksimal file unggahan

en: File directory
jv: Direktori berkas

en: Progress indicator
jv: Panandha kemajuan
