Gif Player Field (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Display
nl: Weergeven

en: Mode
nl: Modus

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Reference
nl: Referentie

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Maximum upload size
nl: Maximumgrootte per upload

en: File directory
nl: Map

en: Hover
nl: Zweven

en: Click
nl: Klik

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Width: @width
nl: Breedte: @width

en: Height: @height
nl: Hoogte: @height

en: Reference method
nl: Referentie-methode

en: Enable Description field
nl: Beschrijvingsveld inschakelen

en: File selection handler settings
nl: Instellingen van de bestandsselectie-handler
