Gif Player Field (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Field
id: Bidang

en: Display
id: Tampilan

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Reference
id: Referensi

en: Allowed file extensions
id: Ekstensi berkas yang diperbolehkan

en: Maximum upload size
id: Ukuran maksimum unggahan

en: File directory
id: Direktori berkas

en: Progress indicator
id: Indikator kemajuan

en: Reference method
id: Metode referensi
