Gif Player Field (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Display
vi: Hiển thị

en: Mode
vi: Chế độ

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Allowed file extensions
vi: Phần mở rộng tập tin được chấp nhận

en: Maximum upload size
vi: Dung lượng tải lên tối đa

en: File directory
vi: Thư mục lưu trữ tệp tin

en: Click
vi: Nhấn

en: Progress indicator
vi: Báo cáo tiến độ
