Gif Player Field (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Display
ar: العرض

en: Mode
ar: النمط

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Reference
ar: مرجع

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Maximum upload size
ar: أكبر حجم للملف المرفوع

en: File directory
ar: دليل الملف

en: Progress indicator
ar: مؤشر التقدم

en: Enable Description field
ar: تفعيل حقل الوصف
