Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: Explanation
mn: Тайлбар

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Order
mn: Дараалал
