Gift Aid management (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Account
cs: Účet

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Valid
cs: Platný

en: Limited
cs: Omezeno
