Gift Aid management (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Account
sv: Konto

en: User account
sv: Användarkonto

en: Limited
sv: Begränsad
