Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
