Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Order
ps: اوډون

en: About
ps: په اړه

[ctx: Entity type group]
en: Content
ps: منځپانګه
