Gift Aid management (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (41 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Audio
ru: Аудио

en: Created
ru: Создано

en: Always
ru: Всегда

en: Log message
ru: Сообщение в системный журнал

en: Explanation
ru: Объяснение

en: Authored by
ru: Автор

en: Start Date
ru: Дата начала

en: End Date
ru: Дата окончания

en: Introduction
ru: Введение

en: Address
ru: Адрес

en: Method
ru: Метод

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Order
ru: Порядок

en: Pending
ru: В ожидании

en: Extend
ru: Расширения

en: Changed
ru: Изменение

en: Document
ru: Документ

en: Context
ru: Контекст

en: About
ru: Информация

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Valid
ru: Проходящий проверку

en: Invalid
ru: Недействительный

[ctx: Entity type group]
en: Content
ru: Материал

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
