Gigya - Social Infrastructure (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Login
nl: Inloggen

en: Profile
nl: Profiel

en: Gigya core module
nl: Gigya-module

en: Gigya Api Key
nl: Gigya Api-sleutel

en: Cannot read encrypt key
nl: Kan encryptiesleutel niet lezen
