Gin Admin Theme (4.0.1) - en to hr translation catalogue (46 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Version
hr: Inačica

en: Overview
hr: Pregled

en: Settings
hr: Postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: User
hr: Korisnik

en: Files
hr: Datoteke

en: Create
hr: Stvori

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Media
hr: Mediji

en: System
hr: Sustav

en: Appearance
hr: Izgled

en: Profile
hr: Profil

en: Select all rows in this table
hr: Označite sve redove u tablici

en: Deselect all rows in this table
hr: Poništi izbor svih redova u ovoj tablici

en: Log out
hr: Odjava

en: Shortcut
hr: Kratica

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Hide
hr: Sakrij

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Edit %title
hr: Uredi %title

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Includes: %includes
hr: Uključuje: %includes

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hr: Još niste stvorili vrste sadržaja. Odite na stranicu <a href="@create-content">dodaj vrstu sadržaja</a> kako bi dodali novu vrstu sadržaja.

en: Includes:
hr: Uključuje:

en: Enabled: %includes
hr: Omogućeno: %includes

en: Disabled: %disabled
hr: Onemogućeno: %disabled

en: Collapse
hr: Sažmi

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Show row weights
hr: Prikaži težinu redova

en: Hide row weights
hr: Sakrij težinu redova

en: Narrow
hr: Usko
