Gin Admin Theme (4.0.1) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Version
nn: Versjon

en: Overview
nn: Oversikt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: User
nn: Brukar

en: Create
nn: Lag

en: Header
nn: Topptekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Close
nn: Lukk

en: Select all rows in this table
nn: Vel alle radene i denne tabellen

en: Deselect all rows in this table
nn: Ikkje vel nokon rader i denne tabellen

en: Log out
nn: Logg ut

en: Blocks
nn: Blokkar

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
nn: Du har ikke laga nokon innhaldstyper enno. Gå til <a href="@create-content">opprettingsida for innhaldstyper</a> for å legge til ein ny innhaldstype.

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Show row weights
nn: Vis vekting av radene.
