Gin Admin Theme (4.0.2) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Home
is: Heim

en: Status
is: Støða

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Version
is: Útgáva

en: Overview
is: Yvirlit

en: Settings
is: Setingar

en: Help
is: Hjálp

en: Default
is: Standard

en: User
is: Brúkari

en: Create
is: Stovna

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Custom
is: Sergjørt

en: System
is: Kervi

en: Profile
is: Vangamynd

en: Select all rows in this table
is: Vel øll rað í hesi talvu

en: Deselect all rows in this table
is: Frável øll rað í hesi talvu

en: Log out
is: Rita út

en: Shortcut
is: Snarvegur

en: Blocks
is: Blokkar

en: Hide
is: Krógva

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki

en: Includes: %includes
is: Umfatar: %includes

en: Disabled: %disabled
is: Óvirkjaði: %disabled
