Gin Admin Theme (4.0.2) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Help
ml: സഹായം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി

en: System
ml: സിസ്റ്റം

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ

en: Narrow
ml: ഇടുങ്ങിയത്
