Gin Admin Theme (4.0.2) - en to pl translation catalogue (79 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Version
pl: Wersja

en: Overview
pl: Przegląd

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Layout
pl: Układ

en: User
pl: Użytkownik

en: Files
pl: Pliki

en: Create
pl: Utwórz

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Web Server
pl: Serwer www

en: Database
pl: Baza danych

en: Header
pl: Nagłówek

en: Custom
pl: Własne

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Profile
pl: Profil

en: Close
pl: Zamknij

en: Select all rows in this table
pl: Zaznacza wszystkie wiersze tabeli

en: Deselect all rows in this table
pl: Cofa zaznaczenie wszystkich wierszy tabeli

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Extend
pl: Rozszerz

en: Red
pl: Czerwony

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Shortcut
pl: Skrót

en: Blocks
pl: Bloki

en: Pink
pl: Różowy

en: Hide
pl: Ukryj

en: Green
pl: Zielony

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Memory limit
pl: Limit pamięci

en: Edit %title
pl: Edycja %title

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Yellow
pl: Żółty

en: Light
pl: Jasny

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Includes: %includes
pl: Obejmuje: %includes

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze rodzajów zawartości. Należy udać się na <a href="@create-content">stronę tworzenia rodzaju zawartości</a> i dodać tam nowy rodzaj.

en: Includes:
pl: Zawiera:

en: Enabled: %includes
pl: Włączony: %includes

en: Disabled: %disabled
pl: Wyłączony: %disabled

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Light Blue
pl: Jasnoniebieski

en: Show row weights
pl: Pokaż wagi wierszy

en: Hide row weights
pl: Ukryj wagi wierszy

en: Back to site
pl: Wróć do strony

en: Dark
pl: Ciemny

en: Last Cron Run
pl: Ostatnie Uruchomienie Demona Cron

en: Change order
pl: Zmień kolejność

en: Third party settings
pl: Ustawienia obce

en: Drupal Version
pl: Wersja Drupala

en: Add @bundle
pl: Dodaj @bundle

en: You have unsaved changes.
pl: Masz niezapisane zmiany

en: Return to site content
pl: Powrót do treści witryny

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Narrow
pl: Wąskie

en: General System Information
pl: Ogólne Informacje o Systemie

en: Create new media
pl: Utwórz nowe media

en: Zero items selected
pl: Nie wybrano żadnego elementu

en: All @count items selected
pl: Wybrano wszystkie elementy (@count)

en: Select all media
pl: Wybierz wszystkie media

en: Status Details
pl: Szczegóły statusu

en: Module Link
pl: Odnośnik modułu
