Gin Admin Theme (4.0.3) - en to el translation catalogue (56 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Version
el: Έκδοση

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: User
el: Χρήστης

en: Files
el: Αρχεία

en: Create
el: Δημιουργία

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Media
el: Μέσα

en: System
el: Σύστημα

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Profile
el: Προφίλ

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Select all rows in this table
el: Επιλογή όλων των γραμμών σε αυτόν τον πίνακα

en: Deselect all rows in this table
el: Αποεπιλογή όλων των γραμμών σε αυτό τον πίνακα

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Extend
el: Επεκτάσεις

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Edit %title
el: Επεξεργασία %title

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Compact
el: Συμπαγής

en: Includes: %includes
el: Περιλαμβάνει: %includes

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
el: Δεν έχετε δημιουργήσει ακόμη τύπους ύλης. Πηγαίνετε στη <a href="@create-content">Σελίδα δημιουργίας τύπων ύλης</a> για να προσθέσετε ένα νέο τύπο ύλης.

en: Includes:
el: Περιλαμβάνει:

en: Enabled: %includes
el: Ενεργοποιημένο: %includes

en: Disabled: %disabled
el: Απενεργοποιημένη: %disabled

en: Collapse
el: Σύμπτυξη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Show row weights
el: Εμφάνιση των βαρυτήτων γραμμών

en: Hide row weights
el: Απόκρυψη των βαρυτήτων γραμμών

en: Back to site
el: Πίσω στον ιστότοπο

en: Third party settings
el: Ρυθμίσεις τρίτων

en: Add @bundle
el: Προσθήκη @bundle

en: You have unsaved changes.
el: Έχετε αλλαγές που δεν έχουν αποθηκευτεί.

en: Return to site content
el: Επιστροφή στο περιεχόμενο του ιστοτόπου

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης

en: Narrow
el: Στενό
