Gin Admin Theme (4.0.3) - en to ku translation catalogue (37 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Version
ku: وەشان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Create
ku: درووستکردن

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: System
ku: سیسته‌م

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Select all rows in this table
ku: هەموو ڕیزەکان هەڵبژێرە لەم خشتەیەدا

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Shortcut
ku: قەدبڕ

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Edit %title
ku: دەسکاریکردنی %title

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Includes: %includes
ku: تێیدایە: %includes

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Includes:
ku: تێیدایە:

en: Enabled: %includes
ku: چالاککراو:  %includes

en: Disabled: %disabled
ku: ناچالاک: ‌%disabled
