Gin Admin Theme (4.0.4) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Settings
mr: संरचना

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Layout
mr: मांडणी

en: User
mr: सदस्य

en: Files
mr: फाईल्स

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Web Server
mr: सेवाकेंद्र

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Appearance
mr: दृश्य स्वरूप

en: Close
mr: बंद

en: Select all rows in this table
mr: या टेबल मधील सर्व ओळी निवडा

en: Log out
mr: लॉग आऊट

en: Extend
mr: विस्तार

en: Back to site
mr: मुख्य साईटवर जा

en: Third party settings
mr: थर्ड पार्टी सेटिंग्ज
