Gin Admin Theme (4.0.5) - en to am translation catalogue (27 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Version
am: ሥሪት

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Header
am: ራስጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Close
am: ዝጋ

en: Select all rows in this table
am: ሰንጠረዡ ውስጥ ያሉትን ረድፎች በሙሉ ምረጥ

en: Log out
am: ውጣ

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Third party settings
am: የሦስተኛ ወገን ቅንብሮች

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
