Gin Admin Theme (4.0.6) - en to ca translation catalogue (75 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Version
ca: Versió

en: Overview
ca: Resum

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Layout
ca: Disposició

en: User
ca: Usuari

en: Files
ca: Fitxers

en: Create
ca: Crea

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Web Server
ca: Servidor web

en: Database
ca: Base de dades

en: Header
ca: Capçalera

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Bookmarks
ca: Adreces d'interès

en: Media
ca: Multimèdia

en: System
ca: Sistema

en: Appearance
ca: Aparença

en: Profile
ca: Perfil

en: Close
ca: Tanca

en: Select all rows in this table
ca: Selecciona totes les fileres d'aquesta taula

en: Deselect all rows in this table
ca: Deselecciona totes les fileres d'aquesta taula

en: Log out
ca: Surt

en: Extend
ca: Amplia

en: Red
ca: Vermell

en: Shortcut
ca: Enllaç directe

en: Blocks
ca: Blocs

en: Hide
ca: Oculta

en: Green
ca: Verd

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Memory limit
ca: Límit de memòria

en: Edit %title
ca: Edita %title

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Yellow
ca: Groc

en: Light
ca: Clar

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Compact
ca: Compacta

en: Includes: %includes
ca: Inclou: %includes

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: No heu creat encara cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create-content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir-ne un de nou.

en: Includes:
ca: Inclou:

en: Enabled: %includes
ca: Habilitat: %includes

en: Disabled: %disabled
ca: Inhabilitat: %disabled

en: Collapse
ca: Col·lapsa

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Show row weights
ca: Mostra el pes de les files

en: Hide row weights
ca: Amaga el pes de les files

en: Back to site
ca: Torna al lloc

en: Dark
ca: Fosc

en: Last Cron Run
ca: Darrera execució del cron

en: Third party settings
ca: Paràmetres de tercers

en: Drupal Version
ca: Versió del Drupal

en: Add @bundle
ca: Afegeix @bundle

en: You have unsaved changes.
ca: Teniu canvis no desats.

en: Return to site content
ca: Torneu al contingut del lloc

en: Pre-content
ca: Pre-contingut

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Narrow
ca: Estret

en: General System Information
ca: Informació general del sistema

en: Create new media
ca: Crea nou mèdia

en: Zero items selected
ca: S'han seleccionat zero elements

en: Status Details
ca: Detalls d'estat
