Gin Admin Theme (4.0.6) - en to gl translation catalogue (67 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Version
gl: Versión

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Settings
gl: Axustes

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Layout
gl: Disposición

en: User
gl: Usuario/a

en: Files
gl: Ficheiros

en: Create
gl: Crear

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Web Server
gl: Servidor Web

en: Database
gl: Base de datos

en: Header
gl: Encabezado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Media
gl: Medios

en: System
gl: Sistema

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Profile
gl: Perfil

en: Close
gl: Pechar

en: Select all rows in this table
gl: Seleccionar todas as filas desta táboa

en: Deselect all rows in this table
gl: Elminar a selección de todas as filas desta táboa

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Extend
gl: Estender

en: Red
gl: Vermello

en: Shortcut
gl: Atallo

en: Blocks
gl: Bloques

en: Hide
gl: Agochar

en: Green
gl: Verde

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Edit %title
gl: Editar %title

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Yellow
gl: Amarelo

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Compact
gl: Compacto

en: Includes: %includes
gl: Inclúe: %includes

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
gl: Aínda non foi creado ningún tipo de contido. Acceda a <a href="@create-content">páxina de creación de tipos de contido</a> para engadir novos tipos de contido.

en: Includes:
gl: Inclúe:

en: Enabled: %includes
gl: Activado: %includes

en: Disabled: %disabled
gl: Desactivado: %disabled

en: Collapse
gl: Pregar

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Show row weights
gl: Mostrar pesos da fila

en: Hide row weights
gl: Ocultar pesos da fila

en: Back to site
gl: Voltar ao sitio

en: Dark
gl: Escuro

en: Last Cron Run
gl: Última Execución de Cron

en: Third party settings
gl: Configuración de terceiros

en: Drupal Version
gl: Versión de Drupal

en: Add @bundle
gl: Engadir @bundle

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Narrow
gl: Estreito

en: General System Information
gl: Información Xeral do Sistema

en: Back to Administration
gl: Volver a Administración
