Gin Admin Theme (4.0.6) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: Help
si: සහාය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Appearance
si: පෙනුම
