Gin Admin Theme (4.0.6) - en to sl translation catalogue (32 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Overview
sl: Pregled

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Layout
sl: Postavitev

en: User
sl: Uporabnik

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: System
sl: Sistem

en: Appearance
sl: Izgled

en: Profile
sl: Profil

en: Close
sl: Zapri

en: Select all rows in this table
sl: Označi vse vrstice v tej tabeli

en: Deselect all rows in this table
sl: Odznači vse vrstice v tej tabeli

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Red
sl: Rdeča

en: Shortcut
sl: Bližnjica

en: Blocks
sl: Bloki

en: Hide
sl: Skrij

en: Edit %title
sl: Urejaj %title

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: Includes: %includes
sl: Vsebuje: %includes
