Gin Admin Theme (4.1.0) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Administration
eo: Administrado

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Version
eo: Versio

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: User
eo: Uzanto

en: Files
eo: Dosieroj

en: Create
eo: Kreu

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: PHP
eo: PHA

en: Header
eo: Kaplinio

en: Custom
eo: Propra

en: System
eo: Sistemo

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Profile
eo: Profilo

en: Select all rows in this table
eo: Elektu ĉiujn vicojn en ĉi tiu tabelo

en: Deselect all rows in this table
eo: Malelektu ĉiujn vicojn en ĉi tiu tabelo

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Red
eo: Ruĝa

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Green
eo: Verda

en: Yellow
eo: Flava

en: Includes: %includes
eo: Inkluzivas: %includes

en: Third party settings
eo: Agordo de eksteraj liverantoj
