Gin Admin Theme (5.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (56 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Settings
oc: Paramètres

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Layout
oc: Afichatge

en: User
oc: Utilizaire

en: Files
oc: Fichièrs

en: Create
oc: Crear

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Web Server
oc: Servidor Web

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Header
oc: Entèsta

en: Custom
oc: Personalizat

en: Media
oc: Mèdia

en: System
oc: Sistèma

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Profile
oc: Perfil

en: Close
oc: Tampar

en: Select all rows in this table
oc: Seleccionar totas las linhas del tablèu

en: Deselect all rows in this table
oc: Deseleccionar totas las linhas del tablèu

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Red
oc: Roge

en: Purple
oc: Violet

en: Shortcut
oc: Ligam directe

en: Blocks
oc: Blòts

en: Pink
oc: Ròse

en: Hide
oc: Amagar

en: Green
oc: Verd

en: Orange
oc: Irange

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Edit %title
oc: Editar %title

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Yellow
oc: Jaune

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Includes: %includes
oc: Inclutz : %includes

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
oc: No heu creat encara cap tipe de contengut. Anatz a la <a href="@create-content">pagina de creacion de tipe de contengut</a> per apondre-ne un novèl.

en: Includes:
oc: Inclutz :

en: Enabled: %includes
oc: Activat : %includes

en: Disabled: %disabled
oc: Desactivat : %disabled

en: Collapse
oc: Collapsa

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Show row weights
oc: Afichar los peses de las linhas

en: Hide row weights
oc: Amagar los peses de las linhas
